31.1. Reporty o rozvoji dětí
Pravidelné reporty o rozvoji Vašich dětí budou opět odesílány individuálně přes aplikaci Twigsee. Zároveň od nás obdržíte tištěné slovní hodnocení dětí za 1. pololetí.

1.2. Bruslení na Vypichu
Děti z třídy Včeliček se budou opět učit základům bruslení pod vedením trenérů ze SportAcademy. Doufáme, že si děti bruslení užijí jako minule. Brusle i helmy lze zapůjčit za poplatek přímo na kluzišti nebo si vzít vlastní. Cena za trenéry i půjčovné zůstává stejná jako při minulé lekci.

15.2. Stavitel města
Co najdeme ve městě: hasiči/ školy/ nemocnice a další….společně postavíme důležité veřejné budovy, město a okolo silnice, v roli kartografa vytvoříme mapu města. Naši třídu navštíví lektorka Malé technické univerzity s krabicí plnou stavebních kostek a speciální soupravou prvků a výkresů. Lektor pracuje s dětmi s podporou dětských technických výkresů, a stavebnice. Dětí si hrají, my ale víme, že pracují a učí se nové věci. Vyvrcholením hodiny je volné hraní s výsledným dílem jako odměna za práci. Program pro děti od 3 let začne ve školce v 10:00 h. Předběžná cena 80,-kč/dítě, bude upřesněno před zahájením.

19.2. Příběhy malé Buddhy
„Každý čin, který vykonáme, každé slovo, které řekneme a dokonce i vše co si myslíme má svůj důsledek“
Holčička, malá Buddha, se vydává na svou cestu za dobrodružstvím při kterém potkává lidské i zvířecí bytosti a každý z nich potřebuje pomoci. Bohatému člověku ukáže jaké to je být chudý a jak je důležité si vzájemně pomáhat. Svou novou spolužačku ve škole naučí jak je důležité být soucitná k ostatním a závistivý buvol si uvědomí, že je mnohem lepší brát život s humorem.
Hudebně-loutkové představení se sociálním přesahem pojednává o podstatě života. Divadlo proběhne ve školce pro obě třídy od 10:00 h, předběžná cena 200,- Kč/dítě.

20.2. Online schůzka s rodiči
Od 17:00 h proběhne online setkání Jindry s rodiči. Schůzka se bude týkat odpoledního odpočinku dětí ve školce. Odkaz na připojení bude rodičům zaslán přes aplikaci Twigsee.

28.2. Karneval ve školce
Divoký rej masek, soutěže týmů i jednotlivců, módní přehlídka a další atrakce – opět si užijeme všechny karnevalové radovánky. Pestrý program pro děti se soutěžemi i zábavou povedou naše paní učitelky. Nezapomeňte dát dětem do školky kostým!