Hravá a zdravá mateřská školka v nádherném prostředí

Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2024/2025 proběhne 15.5. 2024 v čase 9:00 – 16:00 online. Stále přijímáme přihlášky na školní rok 2023/2024. Zájemci si mohou rezervovat termín, ve kterém se jim budeme věnovat nebo nás kontaktujte pro zaslání přihlášky elektronicky.

Jsme hravá a zdravá b fresh školka v nádherném prostředí parku Ladronka na Praze 6, otevřena celoročně od pondělí do pátku 8:00 – 17:30, pro děti ve věku 2-6 let.

Hrajeme si, sportujeme a víme, co je zdravé …usmívat se. Děti jsou dělené podle věku do dvou bilingvních tříd. V každé třídě je kvalifikovaný český učitel a anglický rodilý mluvčí.

Mateřská škola je vedena v rejstříku ministerstva školství, které je zárukou vysokého standardu péče a předškolního vzdělání.

Aktuality

Projekty

Pozvánky

Čas adaptace dítěte na kolektiv a prostředí školky je pro každé dítě jiný. Věnujeme maximální individuální péči každému dítěti, aby jeho přechod z domácího prostředí do kolektivu dětí byl radostný a plynulý. Laskavá péče našich učitelek pomůže i Vašemu dítěti radovat se ze společnosti ostatních dětí. Neváhejte se nás zeptat, společně se nám povede adaptaci Vám i dítěti zpříjemnit.
Nabízíme zdravé, rozmanité a chutné dopolední a odpolední svačinky a obědy. Dodavatelem obědů je vynikající, prověřená společnost Česka Jídelna catering
specializující se také na dodávku jídla pro mateřské školy. Pokud si přejete, může mít dítě alternativně svou domácí stravu, kterou rádi ohřejeme. Po celý den je dětem k dispozici pití. Důsledně dbáme na pitný režim, preferujeme vodu a neslazené nápoje.
Máte problém s dopravou Vašeho dítěte do školky a ze školky? Nabízíme spolupráci s transportní společností Pandride service.
https://pandaride.cz/
Naše školka je otevřena celoročně kromě státních svátků a období Vánoc. O prázdninách mohou navštěvovat naší školku i děti z jiných školek, či sourozenci našich dětí.

Navštívit naší školku je možné po předešlé dohodě pondělí – čtvrtek mezi 10:00-11:00. Pokud Vám tyto termíny nevyhovují, kontaktujte nás a pokusíme se Vám vyhovět i mimo tento čas. Návštěvu si prosím objednejte mailem na director@bfresh.cz, nebo telefonicky na číslo +420 775 935 091.